به علت نوسات، قیمت را تلفنی چک کنید

تولید کننده لوله پلی اتیلن

تولید کننده لوله پلی اتیلن

تولید کننده لوله های پلی اتیلنی

تولید کننده لوله پلی اتیلن به تجهیزات و زیرساخت های لازم، دقیق و مناسب نیاز دارد که باید در مدت کوتاهی (قبل از تولید لوله پلی اتیلن) ​​مورد استفاده قرار گیرد تا نیازهای مصرف کنندگان را برآورده کرده و محصولات با دوام و سازگار با استانداردها را تولید کند.
تولید کننده لوله های پلی اتیلن در طول فرآیند تولید به سیستم کنترل 100 و مقیاس Gravimetric & Ultrasonic مجهز است تا ماشین های خود را نوسازی کند. آزمایشگاه کنترل کیفیت جزء اصلی و حیاتی هر لوله و اتصالات پلی اتیلن است که باید همیشه مورد بررسی و کالیبراسیون قرار گیرد و آزمایشگاه باید دارای گواهینامه NACI 17025 باشد.
آزمایشگاه کارخانه تولید لوله پلی اتیلن وظیفه بررسی مواد اولیه، فرآیند تولید و بررسی محصول نهایی را بر عهده دارد. این سه فرایند به طور مستقیم بر کیفیت محصول نهایی و عملکرد لوله های پلی اتیلن تأثیر می گذارد.

تولید کننده لوله پلی اتیلن  - وزین پلاست

مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن

لیست مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن:
  1. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
  2. مقاوم در برابر آب و هوا
  3. دمای نصب
  4. انبساط و انقباض حرارتی
  5. تأثیر استرس مقاومتی خارجی
  6. تعمیر لوله های پلاستیکی HDPE
شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن، عرضه کننده محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی می باشد.

همین حالا با کارشناسان فروش و پشتیبانی ارتباط بگیرید تا قیمت های روز پنجشنبه 1403/04/28 را دریافت نمایید.

ویژگی های لوله پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) یک لوله ترموپلاستیک است که از موادی ساخته شده است که قابل ذوب و اصلاح است. ناهموار، انعطاف پذیر و بادوام است. این دارای مقاومت برجسته شیمیایی و محیطی در برابر ترک خوردگی است. با توجه به زیرساخت های موجود، مانند آهن شکل پذیر، بتن یا PVC ، HDPE در شرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلن یک محصول جدید به نظر می رسد. در حقیقت، بیش از 50 سال است که با موفقیت در طیف گسترده ای از برنامه های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از ویژگی های لوله پلی اتیلن را در ادامه برای شما خواهیم گفت:.

مقاومت در برابر خوردگی
خوردگی یکی از پرهزینه ترین مشکلات مربوط به سیستم های لوله کشی فلزی است. در داخل و خارج لوله اتفاق می افتد و بر کارایی هیدرولیک تأثیر می گذارد. بسیاری از شهرها آب خود را تصفیه می کنند تا از زنگ زدگی و شکاف جلوگیری کند که با لوله های فلزی اجتناب ناپذیر است. سایرین حفاظت کاتدی پرهزینه، روکش پلاستیکی یا آستین را برای افزایش طول عمر لوله انتخاب می کنند. لوله HDPE بر خلاف محصولات زیربنایی فلزی سنتی، زنگ نمی زند، نمی پوسد و دچار خوردگی نمی شود و در برابر رشد بیولوژیکی مقاوم است.

مقاومت در برابر خستگی
لوله HDPE انعطاف پذیر و شکل پذیر است، در برابر خستگی مقاومت فوق العاده ای دارد. بر خلاف سایر لوله های پلاستیکی درشرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلن، این دستگاه طوری طراحی شده است که فشار را برای رسیدگی به انواع حوادث گاه به گاه و مکرر که در سیستم های توزیع آب معمول است، کنترل می کند.

طول عمر خدمات
لوله HDPE یک محصول ایمن و بادوام است که برای زیرساخت های لوله کشی شما ایده آل است. عمر مفید HDPE بسته به کاربرد، طراحی و نصب بین 50 تا 100 سال تخمین زده می شود.

مفاصل بدون نشت
لوله کشی زیرساخت های سنتی با اتصالات زنگوله ای و زاویه ای یا مکانیکی به هم متصل می شوند و همه یک عامل نشت مشخص را تایید می کنند. نه تنها ارزشمندترین منابع ما از بین می رود، بلکه نشت لوله ها برای شهرهای ما هزینه دارد. سیستم های لوله کشی HDPE را می توان با همجوشی گرما به هم متصل کرد تا اتصالات دائمی بدون نشت ایجاد شود.

تطبیق پذیری
لوله HDPE علاوه بر پیوستن به HDPE با همجوشی حرارتی، می تواند با Stab یا اتصالات مکانیکی نیز متصل شود. طیف گسترده ای از این اتصالات در دسترس است که مخصوص اندازه لوله و کاربرد شما است. لوله HDPE به راحتی می تواند به سیستم های لوله کشی غیر HDPE با استفاده از آداپتورهای مکانیکی (MJ’s) ، اتصالات چاقو و اتصالات مکانیکی و فلنج دار منتقل شود.

توانبخشی خط لوله
فناوری های بدون ترانشه نیز برای ترمیم خطوط لوله قدیمی و خراب با HDPE استفاده می شود. هنگام بازسازی خطوط لوله قدیمی، چندین فناوری برای انتخاب وجود دارد. این فناوری ها شامل پوشش لغزش و ترکیدگی لوله است، هر دو تکنیک های عالی برای احیا یا جایگزینی و افزایش زیرساخت های قدیمی موجود در شهرها هستند.

استاندارد لوله پلی اتیلن

شرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلن دارای استانداردهای متفاوتی برای کاربردهای مختلف می باشند. که البته به دلیل توضیحات دقیق و جزئیات آن در سایت وزین پلاست می توانید از مشاوران متخصص در این بخش کمک بگیرید.
لازم به ذکر است که کیفیت استانداردی که در لیست زیر جمع آوری شده است برای چاپ به اندازه کافی مناسب نیست، برای دریافت نسخه با کیفیت بهتر از استاندارد، می توانید با سایت وزین پلاست در ارتباط باشید.
استاندارد DIN؛استانداردهای DIN به عنوان یک استاندارد بین المللی آلمانی- از قوانین و مقررات مربوط به تولید، اندازه گیری و آزمایش محصولات صنعتی است. در مورد مجهز بودن برای تولید لوله های PE و اتصالات PE ، پارستیلن کیش از استانداردهای DIN برای تولید محصولات خود استفاده می کند .استانداردهای DIN یکی از سخت ترین استانداردهای لوله و اتصالات PE در سراسر جهان است که توسط بزرگ ترین تولید کنندگان بین المللی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

روش های آزمون لوله پلی اتیلن

رعایت روش های راه اندازی صحیح به منظور اجتناب از نتیجه گیری های غلط در مورد عملکرد خط لوله در شرکت تولید کننده لوله پلی اتیلن بسیار مهم است. عواملی که بر آزمایش لوله PE در حین مراحل راه اندازی تأثیر می گذارد عبارتند از: تغییرات دما، مقدار هوای به دام افتاده در خط لوله و ویژگی خزش لوله PE.

عدم توجه به این موارد می تواند منجر به نتایج آزمایش غلط شود. با توجه به کارآیی نسبتاً زیاد انبساط حرارتی لوله PE ، ضروری است که تغییرات دما در طول راه اندازی به حداقل برسد. توصیه می شود که هم برای ایمنی و هم برای به حداقل رساندن تغییرات دما، قبل از آزمایش مجدداً ترانشه پر شود. ممکن است مجاز باشد که اتصالات بحرانی را باز بگذارید تا در حین راه اندازی بازرسی انجام شود، ممکن است لازم باشد ضربه گیرها را در نقاط بلند برای تخلیه هوای محبوس و در نقاط پایین نصب کنید تا بتوانید تمام آب را خارج کنید.

تولید کننده لوله پلی اتیلن  - وزین پلاست

تولید کننده لوله پلی اتیلن در تهران

شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن از ابتدای فعالیت خود به تولید محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی پرداخته است. شرکت وزین پلاست عرضه کننده تعداد زیادی از محصولات مورد نیاز این صنعت است. مشتریان محترم می توانند برای بهره مندی از خدمات ما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایند :
02166130280
02166140841
09128753518
و یا برای اطلاع از خدمات و ارتباط با ما می توانید به آدرس اینترنتی vazin-plast.com مراجعه نمایید
و همچنین برای دریافت خدمات حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید
تهران آزادگان غرب به شرق بعد از ورودی فیروز بهرام خ شمس اباد ۲۰۰ متر داخل دست چپ خ قائم ال محمد کوی وحدت پلاک ۹

شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن، عرضه کننده محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی می باشد.

همین حالا با کارشناسان فروش و پشتیبانی ارتباط بگیرید تا قیمت های روز پنجشنبه 1403/04/28 را دریافت نمایید.

بیشترین سوالات پرسیده شده توسط کاربران

لوله پلی کجا ساخته می شود؟

پلی پایپ از دهه 1950 در استرالیا تولید شد و به عنوان یک راه حل لوله با قطر کوچک برای پروژه های روستایی و آبیاری و همچنین برخی از کارهای صنعتی شروع شد.

PE4710 چیست؟

پلی اتیلن با کارایی بالا یک ترکیب پلی اتیلن بهبود یافته برای لوله های تحت فشار است که PE4710 نامگذاری شده است. در مقایسه با مواد لوله کشی فشار معمولی مانند PE3408، چندین ویژگی عملکرد مهم به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

چند نوع لوله HDPE وجود دارد؟

تولید لوله HDPE با شماره فشارهای مختلف PN 2, PN 4, PN 6, PN 8, PN 10, PN 12,5, PN 16, PN 20, PN 25, PN 32, PN 40 و قابل ساخت نیز در دلخواه شماره فشار (PN) به عنوان تولید لوله HDPE ویژه. لوله های HDPE نیز با هزینه کم و در زمان کمتری نسبت به کفپوش ارائه میدهند.