لوله زهکش اصفهان- لوله زهکش دست دوم

(شنبه 1403/02/01)

لوله زهکش اصفهان

لوله زهکش اصفهان - لوله  زهکش دست دوم اصفهان

 

 

لوله زهکش اصفهان

لوله زهکش در اصفهان به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و مهم ایران، برای جمع‌آوری و انتقال آب‌های سطحی و زیرزمینی و همچنین جلوگیری از تجمع آب در محل‌های مختلف شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صفحه قیمت لوله زهکش می توانید لیست قیمت روز انواع لوله زهکشی کاروگیت را مشاهده نمایید.

لوله‌های زهکش در اصفهان در سیستم‌های جمع‌آوری و انتقال آب بارانی و آبهای سطحی به کار می‌روند تا از رخداد سیلاب و آبگرفتگی در خیابان‌های شهری جلوگیری کنند. همچنین، این لوله‌ها در سیستم‌های آبیاری نیز به کار می‌روند تا آب زائد و اضافی را از باغ‌ها و مزارع جمع آوری و به سمت منابع آبی خارج شود.

از آنجا که اصفهان در منطقه آب و هوایی خشک و نیمه خشک قرار دارد، استفاده از لوله زهکش برای جمع‌آوری و نگهداری منابع آبی بسیار حائز اهمیت است. در نتیجه، لوله‌های زهکش در شبکه زیرساختی شهری اصفهان یک نقش بسیار مهم در حفظ و بهینه‌سازی منابع آبی و کنترل سیلاب و آبگرفتگی دارند.

 

جدول قیمت لوله زهکش

ردیف لوله زهکش مشبک قیمت  تعداد در کامیون متراژ کلاف سایز به اینچ سایز به میلیمتر
1 لوله زهکش مشبک (سوراخدار) تماس بگیرید 12 کلاف 100 متر 4 اینچ سایز 100 میلیمتر
2 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 11 کلاف 100 متر 4 اینچ سایز 100 میلیمتر
3 لوله زهکش مشبک (سوراخدار) تماس بگیرید 10 کلاف 100 متر 5 اینچ سایز 125 میلیمتر
4 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 9 کلاف 50 متر 5 اینچ سایز 125 میلیمتر
5 لوله زهکش مشبک (سوراخ دار) تماس بگیرید 9 کلاف 70 متر 6 اینچ سایز 400 میلیمتر
6 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 9 کلاف 40 متر 6 اینچ سایز 400 میلیمتر
7 لوله زهکش مشبک (سوراخ دار) تماس بگیرید 9 کلاف 40 متر 8 اینچ سایز 400 میلیمتر
8 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 8 کلاف 20 متر 8 اینچ سایز 400 میلیمتر

استفاده از لوله زهکش در شبکه‌های زیرساختی شهری مزایایی دارد، اما همچنین معایبی نیز دارد که بهتر است در نظر گرفته شوند. برخی از معایب لوله زهکش عبارتند از:

۱. سد شدن لوله: درصورتی که لوله زهکش به‌دلیل عدم صیانت و نگهداری، توسط مواد غیرقابل تجزیه‌یافته مانند پلاستیک، کاغذ و سایر آشغال‌ها بسته شود، قابلیت انتقال آب را از دست می‌دهد و باعث آبگرفتگی و سیلاب در شبکه زیرساختی شهری می‌شود.

۲. آلودگی آب: استفاده از لوله زهکش ممکن است باعث آلودگی آب شود، زیرا ممکن است مواد آلوده به آب مانند مواد شیمیایی، کودهای شیمیایی و سموم گیاه‌کش در این لوله‌ها جمع شوند و به منابع آبی خروجی دهند.

۳. هزینه‌های نگهداری: لوله زهکش باید به مدت طولانی زمان نگهداری شود تا به درستی کار کند و از انسداد جلوگیری شود. این هزینه‌ها ممکن است برای شهرداری‌ها و مسئولان شهری بسیار زیاد باشد.

۴. تأثیرات بر روی محیط زیست: تأثیرات ساخت و نصب لوله زهکش بر روی محیط زیست ممکن است ناگوار باشد، زیرا این لوله‌ها ممکن است باعث از بین رفتن منابع آبی و ایجاد آلودگی آب شوند.

به طور کلی، برای استفاده بهینه از لوله زهکش، باید از مواد با کیفیت و مقاوم و همچنین روش‌های مناسب جهت نگهداری و صیانت منظم استفاده کرد تا معایب آن به حداقل رسیده و مزایای آن به‌درستی به‌دست آید.

وزین پلاست

لوله زهکش اصفهان دست دوم

لوله زهکش دست دوم اصفهان جزو موجودی همیشگی شرکت وزین پلاست می باشد بنابراین برای استعلام قیمت و نحوه تهیه آن می توانید با شماره 09126363513 تماس حاضل نمایید. 

وزین پلاست

لوله زهکش اصفهان دیوار

در وب سایت دیوار آگهی های فروش لوله زهکش اصفهان که در کارانجات شرکت وزین پلاست تولید شده است، قابل مشاهده می باشد.

وزین پلاست

استعلام قیمت لوله زهکش اصفهان

محمد امیرحسنی، مدیر فروش شرکت وزین پلاست با شماره تماس 09126363513  و خطوط ثابت 02166130280 و 02166140841 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.