لوله زهکش کرج- لوله زهکش دست دوم

(شنبه 1403/02/01)

لوله زهکش کرج

لوله زهکش کرج - لوله  زهکش دست دوم کرج

 

 

لوله زهکش کرج

لوله زهکش کاروگیت کرج در کرج به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و مهم استان البرز، در سیستم‌های آبیاری باغ‌ها، مزارع و گلخانه‌های این منطقه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کرج به دلیل داشتن آب و هوایی مناسب برای کشت محصولات کشاورزی و فضای سبز، دارای مزارع و باغ‌های زیادی است که برای آبیاری این محصولات از سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و پراکنده استفاده می‌شود. در این سیستم‌های آبیاری، لوله کاروگیت کرج به عنوان یکی از نوعی لوله‌های آبیاری قطره‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صفحه قیمت لوله زهکش می توانید لیست قیمت روز انواع لوله زهکشی کاروگیت را مشاهده نمایید.

همچنین، در برخی از فضاهای سبز و پارک‌های عمومی کرج نیز از سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و پراکنده برای آبیاری گیاهان استفاده می‌شود و لوله کاروگیت کرج در این سیستم‌ها نیز به عنوان لوله آبیاری مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به مزایای لوله کاروگیت کرج مانند قابلیت کنترل دقیق جریان آب و مقاومت در برابر خوردگی و سایش، استفاده از آن در سیستم‌های آبیاری مزارع، باغ‌ها، گلخانه‌ها و فضای سبز کرج کمک می‌کند تا به طراحی و اجرای سیستم آبیاری بهتر و با کیفیت‌تری دست پیدا کرد.

لوله کاروگیت کرج به دلیل ساختار PVC خود، دارای مقاومت بالا در برابر آفت‌های گیاهی نیست. به طور کلی، لوله کاروگیت کرج برای انتقال آب در سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و پراکنده استفاده می‌شود و در تماس با گیاهان قرار نمی‌گیرد.

با این حال، در سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و پراکنده، که معمولاً برای آبیاری گیاهان استفاده می‌شوند، ممکن است آفت‌های گیاهی به شکل چکش‌های آبیاری در سیستم حضور داشته باشند که باید با روش‌های دیگر مانند استفاده از فیلتراسیون مناسب آب، کنترل کردن آفت‌های گیاهی با اسپری و محصولات شیمیایی، مقابله شوند.

بنابراین، برای مقاومت در برابر آفت‌های گیاهی، لوله کاروگیت کرج نمی‌تواند جایگزین روش‌های کنترل آفت‌های گیاهی باشد و باید از روش‌های دیگر برای کنترل آفت‌های گیاهی استفاده کرد.

 

جدول قیمت لوله زهکش

ردیف لوله زهکش مشبک قیمت  تعداد در کامیون متراژ کلاف سایز به اینچ سایز به میلیمتر
1 لوله زهکش مشبک (سوراخدار) تماس بگیرید 12 کلاف 100 متر 4 اینچ سایز 100 میلیمتر
2 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 11 کلاف 100 متر 4 اینچ سایز 100 میلیمتر
3 لوله زهکش مشبک (سوراخدار) تماس بگیرید 10 کلاف 100 متر 5 اینچ سایز 125 میلیمتر
4 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 9 کلاف 50 متر 5 اینچ سایز 125 میلیمتر
5 لوله زهکش مشبک (سوراخ دار) تماس بگیرید 9 کلاف 70 متر 6 اینچ سایز 400 میلیمتر
6 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 9 کلاف 40 متر 6 اینچ سایز 400 میلیمتر
7 لوله زهکش مشبک (سوراخ دار) تماس بگیرید 9 کلاف 40 متر 8 اینچ سایز 400 میلیمتر
8 لوله زهکش مشبک با پوشش (الیاف دار) تماس بگیرید 8 کلاف 20 متر 8 اینچ سایز 400 میلیمتر

 

وزین پلاست

لوله زهکش کرج دست دوم

لوله زهکش دست دوم کرج جزو موجودی همیشگی شرکت وزین پلاست می باشد بنابراین برای استعلام قیمت و نحوه تهیه آن می توانید با شماره 09126363513 تماس حاضل نمایید. 

وزین پلاست

لوله زهکش کرج دیوار

در وب سایت دیوار آگهی های فروش لوله زهکش کرج که در کارانجات شرکت وزین پلاست تولید شده است، قابل مشاهده می باشد.

وزین پلاست

استعلام قیمت لوله زهکش کرج

محمد امیرحسنی، مدیر فروش شرکت وزین پلاست با شماره تماس 09126363513  و خطوط ثابت 02166130280 و 02166140841 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.