لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان قیمت

(شنبه 1403/02/01)

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان قیمت

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان قیمت

 

 

کاربرد لوله پلی اتیلن غیر استاندارد چیست؟

لوله‌های پلی اتیلن (PE) غیر استاندارد، نوعی از لوله هایی هستند که از مواد پلیمری تولید می‌شوند و برای انتقال فشار قابل توجهی از آب، گاز و فاضلاب به کار می‌روند. تولید و توزیع لوله‌های پلی اتیلن در ایران نیز از دیرباز شروع شده و می‌توان گفت که محصولات تولیدی در این زمینه بسیار متنوع و با کیفیت بالا هستند

تولید کنندگان لوله‌ پلی اتیلن غیراستاندارد، در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن فشار قوی، لوله های سیلابی، لوله های کشاورزی و لوله های گاز و فاضلاب فعالیت می‌کنند. این لوله ها از جمله محصولاتی هستند که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می‌روند و به دلیل خواص فیزیکی و شیمیایی مناسب پلی اتیلن، مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف پذیری و طول عمر بالا، بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند.

لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد، به صورت مستقیم به پروژه‌های عمرانی و زیربنایی در سراسر کشور عرضه می‌شوند و به دلیل کیفیت بالا، قابلیت نصب و نگهداری آسان، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف، بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند. همچنین، لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد، با توجه به استانداردهای بین المللی و ملی، دارای گواهینامه‌های معتبری هستند و می‌توان به آن‌ها به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتقال آب، گاز و فاضلاب در پروژه‌های مختلف اشاره کرد.

قیمت لوله پلی اتیلن غیراستاندارد 20 میلیمتر تا 125 میلیمتر

در جدول زیر، قیمت لوله پلی اتیلن غیراستاندارد از سایز 20 میلیمتر الی 125 میلیمتر را مشاهده نمایید.

نام کالا قیمت (ریال)  نام کالا قیمت (ریال)
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد  20 mm (20 اتمسفر) ۶۰,۱۳۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۴۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 25 mm (20 اتمسفر) ۹۴,۵۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن۳۲*۴۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 32 mm (20 اتمسفر) ۱۷۷,۶۶۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن۲۰*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن  غیر استاندارد 40 mm (20 اتمسفر) ۳۰۴,۱۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 50 mm (20 اتمسفر) ۴۹۲,۵۸۰ بوشن تبديل. لوله پلی اتیلن ۳۲*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد  63 mm (20 اتمسفر) ۷۹۰,۰۲۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد  75 mm (20 اتمسفر) ۱,۱۴۱,۰۰۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد  90 mm (20 اتمسفر) ۱,۶۵۸,۳۵۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۳۲*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 110 mm (20 اتمسفر) ۲,۵۱۰,۲۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 125 mm (20 اتمسفر) ۳,۳۱۵,۳۶۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استانداردفويلدار  20mm ۱۳۰,۷۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استانداردفويلدار  25mm ۱۸۴,۴۸۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استانداردفويلدار  32mm ۳۳۹,۹۲۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استانداردفويلدار  40mm ۴۸۵,۲۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۹۰ تماس
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد فويلدار   50mm ۷۱۴,۳۹۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۹۰ تماس
لوله  پلی اتیلن غیر استاندارد فويلدار   63mm ۱,۰۹۴,۴۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۷۵*۹۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  غیر استاندارد 20mm ۸,۰۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد   25mm ۱۰,۷۵۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۷۵*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد  32mm ۱۸,۰۷۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۹۰*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  غیر استاندارد 40mm ۳۲,۶۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۱۱۰*۱۲۵ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 50mm ۵۸,۲۶۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 20 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 63mm ۹۵,۵۱۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 25 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد   75mm ۱۵۱,۵۴۰ زانو لوله پلی اتیلن  ۹۰ درجه 32 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد90mm ۲۶۴,۹۴۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 40 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 110mm ۴۲۲,۲۱۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 50 mm تماس
بوشن  لوله پلی اتیلن غیر استاندارد125mm ۵۸۳,۴۰۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 63 mm تماس

قیمت‌گذاری لوله‌ پلی‌اتیلن غیر استاندارد بر اساس وزن (کیلویی) انجام می‌شود.به همین جهت برای محاسبه کردن لیست قیمت لوله پلی ‌اتیلن لازم است تا روش محاسبه وزن لوله پلی‌اتیلن را در اندازه‌های متفاوت آن بدانیم. در ادامه این بخش روش محاسبه قیمت لوله پلی ‌اتیلن را به شما آموزش می­دهیم.

اولین نکته‌ای که در رابطه با محاسبه لیست قیمت لوله پلی‌ اتیلن بایستی بدانید این است که لوله‌های پلی‌اتیلن در اندازه‌های مختلفی تولید می‌گردند.

 

در واقع سایز این لوله‌ها از 20 میلی­متر آغازشده و تا اندازه 2400 میلی­متر ادامه می­یابد.به دلیل اینکه قیمت لوله پلی‌اتیلن بر اساس وزن آن محاسبه می­گردد و وزن آن نیز به فشار کاری لوله وابسته است پس در نتیجه هر چقدر فشار کاری لوله بیشتر باشد به قیمت آن افزوده می­شود.
برای این محاسبه باید وزن یک متر لوله را در قیمت هر کیلو مواد اولیه آن ضرب کنید ( هزینه‌ها حمل و نقل ، میزان سود تولیدکننده را نیز باید در نظر بگیرید)در اینجا برخی از متغیر های تأثیرگذار در محاسبه لیست قیمت لوله پلی ‌اتیلن را برای شما توضیح می­دهیم:

D: قطر بیرونی لوله که بر اساس واحد میلی­متر تعیین می­شود.

P: فشار کاری که لوله تحمل می­کند.(مثل 4-6-10-و…)

Sf: این واحد ضریب اطمینان است که می­تواند 1 واحد یا 1.25 واحد یا 2 واحد باشد.ولی معمولاً 1.25 واحد در نظر گرفته می­شود.

MRS: این متغیر حداقل استحکام لازم برای مواد PE80 که به میزان 80 مگاپاسکال است و برای PE100 عدد 100 مگاپاسکال است.

با داشتن این اطلاعات می‌توانید SRD لوله را به دست بیاورید و با به دست آوردن SRD می‌توانید ضخامت لوله را به دست آورید که با حرف اختصاری E نمایش داده می­شود. و در نهایت بعد از پیدا کردن عدد ضخامت لوله می‌توانید وزن واحد طول لوله را بر واحد کیلوگرم حساب کنید.

خرید و فروش لوله پلی اتیلن غیر استاندارد

برای استعلام قیمت لحظه ای و اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن غیراستاندارد، با شماره 09128753518 آقای محمد امیرحسنی تماس بگیرید.

با توجه به قیمت های مطلوب ما، نرخ زیادی از خرید و فروش لوله پلی اتیلن، در مجموعه وزین پلاست رقم می خورد. 

لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد برای توزیع آب در مناطق سرد نیز مناسب هستند. در واقع، لوله‌های پلی اتیلن دارای مزایایی هستند که می‌تواند در مناطق سرد به خصوص مفید باشد. برای مثال:

  1. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند که می‌تواند در مقابل آب‌های با درصد بالایی از مواد معدنی و نمک که در مناطق سرد وجود دارد، مقاومت کند.

  2. انقباض کم: لوله‌های پلی اتیلن دارای انقباض کمی هستند ومی‌توانند در برابر تغییرات دما و یخ زدگی مقاومت کنند. این خصوصیت می‌تواند در مناطق سرد به خصوص مفید باشد زیرا این لوله‌ها در صورت یخ زدگی و تغییر حجم، به سختی شکسته و آسیب دیده نمی‌شوند.

 

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان خرید

 

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد

لوله پلی اتیلن غیراستاندارد را از شرکت وزین پلاست تهیه نمایید. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. در ادامه به بررسی برخی از مزایا و معایت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد می پردازیم.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن غیر استاندارد عبارتند از:

  1. صرفه‌جویی در هزینه: خرید لوله‌های پلی اتیلن دست دوم معمولا ارزان‌تر از خرید لوله‌های جدید است، بنابراین می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌های پروژه کمک کند.

  2. حفظ محیط زیست: با خرید و استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم، می‌توان محیط زیست را حفظ کرد و از تولید مجدد مواد اولیه کمتری استفاده کرد.

  3. کاهش آلودگی هوا: تولید مواد اولیه برای ساخت لوله‌های جدید همراه با آلودگی هواست، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم می‌تواند با کاهش کمی از آلودگی هوا کمک کند.

  4. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن معمولا مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند. بنابراین، در صورتی که لوله‌های پلی اتیلن دست دوم در شرایط خوبی باشند، می‌توانند مانند لوله‌های جدید عمل کنند و مقاومتی بالایی در برابر خوردگی را داشته باشند.

به‌طور کلی، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن غیراستاندارد می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه، حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک کند. با این حال، باید به برخی مسائل نیز توجه شود. برای مثال، باید از تولیدکنندگان معتبر خرید کرد تا از کیفیت لوله‌ها اطمینان حاصل شود و باید لوله‌ها را با دقت بررسی کرد تا اطمینان حاصل شود که قابلیت عملکرد به دست می‌آید. همچنین، باید به سایر محدودیت‌های مربوط به استفاده از لوله های پلی اتیلن غیر استاندارد نیز توجه شود. به عنوان مثال، ممکن است لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد دارای خط و خش باشند که می‌تواند منجر به نشت و تلفات آب شود. همچنین، ممکن است لوله‌های پلی اتیلن دست دوم با شرایط آب و هوایی و محیطی متفاوتی که قبلا در آن استفاده شده‌اند مواجه شده باشند که باعث کاهش عمر مفید و شکست لوله‌ها شود. بنابراین، برای استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم، باید به دقت ارزیابی و بررسی شوند تا از کیفیت و ایمنی سیستم توزیع آب و فاضلاب اطمینان حاصل شود.

مزیت های لوله پلی اتیلن غیر استاندارد چیست؟

لوله‌های پلی اتیلن (PE) به دلیل ویژگی‌های فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و عایقی که دارند، در بسیاری از برنامه‌های لوله‌کشی از جمله انتقال آب، فاضلاب، گاز، نفت و مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. در مورد لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد نیز مزایای زیادی وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

۱- مقاومت بالا دربرابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد با طول عمر بالاتری نسبت به لوله‌های فلزی و پلاستیکی دیگر دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی هستند.

۲- ایمنی و سلامت: به دلیل اینکه لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد نسبت به لوله‌های فلزی یا PVC حاوی مواد سمی نیستند، امنیت و سلامتی برای افرادی که با آنها سروکار دارند یا در نزدیکی آنها زندگی می‌کنند، تضمین می‌شود.

۳- عدم نشت: لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد به دلیل برخورداری از جوشکاری های الکتروفیوژن (Electrofusion) و جوشکاری های محاسبه شده (Butt Fusion)، راندمان بسیار بالایی در حفظ عدم نشت دارند.

۴- اقتصادی: استفاده از لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد در مقایسه با لوله‌های فلزی تا حد قابل توجهی، هزینه‌های نصب، حمل و نگهداری را کاهش می‌دهد. همچنین به دلیل صرفه‌جویی در مصرف انرژی، هزینه‌های انرژی نیز کاهش می‌یابد.

۵- سهولت در نصب و حمل: لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد به دلیل وزن سبک و فشرده بودن، سهولت در نصب و حمل را دارند که باعث کاهش زمان و هزینه‌های صرف شده برای این کار می‌شود.

 

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان فروش

جدول قیمت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد

برای دریافت کاتالوگ قیمت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد و ارزان قیمت با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد دیوار

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد در دیوار را از شرکت وزین پلاست تهیه نمایید. اکثر آگهی های سایت دیوار توسط کارشناسان ما در سایت دیوار با موضوع لوله پلی اتیلن غیر استاندارد درج شده است. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

قیمت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 1 اینچ تا 10 اینچ

در جدول زیر قیمت لوله پلی اتیلن غیراستاندارد از سایز 1 اینچ تا 10 اینچ درج شده است.

عنوان کالا قیمت
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 1 اینچ لوله پلی اتیلن 1 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 2 اینچ لوله پلی اتیلن 2 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 3 اینچ لوله پلی اتیلن 3 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 4 اینچ لوله پلی اتیلن 4 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 5 اینچ لوله پلی اتیلن 5 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 6 اینچ لوله پلی اتیلن 6 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 8 اینچ لوله پلی اتیلن 8 اینچ
لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 10 اینچ لوله پلی اتیلن 10 اینچ

 

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد شیپور

لوله پلی اتیلن غیر استاندارد در دیوار را از شرکت پایپ لاین تهیه نمایید. اکثر آگهی های سایت دیوار توسط کارشناسان ما در سایت دیوار با موضوع لوله پلی اتیلن غیر استاندارد درج شده است. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

لوله پلی اتیلن غیراستاندارد

 

لوله پلی اتیلن غیراستاندارد ارزان

هزینه لوله‌های پلی اتیلن ارزان و غیراستاندارد با توجه به اندازه، ضخامت دیواره و کیفیت متفاوت است و قیمت آن‌ها می‌تواند از چند دلار تا چند صد دلار برای هر متر متفاوت باشد. برای مثال، قیمت لوله‌های پلی اتیلن با ضخامت دیواره 2 میلیمتر و قطر 20 میلیمتر، بین 2 تا 4 دلار برای هر متر است. البته ضخامت دیواره و قطر لوله برای مصارف مختلف متفاوت است و بسته به نیاز پروژه، قیمت لوله‌های پلی اتیلن ممکن است متفاوت باشد.

از مزایای لوله‌های پلی اتیلن غیر استاندارد به مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف پذیری، سبک وزن بودن و قابلیت نصب و راه‌اندازی آسان می‌توان اشاره کرد. برای همین، لوله‌های پلی اتیلن در مصارف مختلفی از جمله توزیع آب، فاضلاب، گاز و مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. همچنین، این لوله‌ها دارای طول عمر بالا و کاهش خطر نشت و تلفات آب نسبت به لوله‌های فلزی مانند لوله‌های فولادی هستند. به همین دلیل، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن به صرفه و اقتصادی است و می‌تواند برای پروژه‌های مختلفیقی از مزایای بالا و کاهش هزینه باشد.

به عنوان مثال، در پروژه‌های توزیع آب و فاضلاب شهری، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن غیراستاندارد به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، طول عمر بالا، قابلیت نصب و راه‌اندازی آسان و کاهش خطر نشت و تلفات آب، می‌تواند به صرفه و اقتصادی باشد. همچنین، در پروژه‌های توزیع گاز نیز، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر شعله‌های آتش، انعطاف پذیری و کاهش هزینه نصب، می‌تواند به صرفهو ارزان باشد.

بنابراین، قیمت ارزان لوله‌های پلی اتیلن غیراستاندارد به دلیل مزایای اقتصادی و صرفه‌جویی در هزینه نصب، کاهش خطر نشت و تلفات آب و مقاومت بالا در برابر خوردگی و شعله‌های آتش است. با این حال، باید به این نکته توجه داشت که قیمت لوله‌های پلی اتیلن بسته به ضخامت دیواره، قطر، کیفیت و نوع مصرف متفاوت است و در صورت خرید لوله‌های پلی اتیلن با کیفیت پایین، ممکن است هزینه تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به لوله‌های با کیفیت بالا داشته باشید.

قیمت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد 4 بار تا 16 بار

در جدول زیر، قیمت لوله پلی اتیلن غیر استاندارد از سایز 20 میلیمتر الی 315 میلیمتر و با توان تحمل فشار از 4 بار الی 16 بار و لوله کابلی غیر استاندارد درج شده است.

سایز لوله ها ۴ بار ۶ بار ۱۰ بار  ۱۶ بار  کابلی
۲۰ **** **** ۵۰,۰۰۰ ریال ۵۸,۰۰۰ ریال ۲۸,۰۰۰ ریال
۲۵ **** **** ۶۵,۵۰۰ ریال ۷۶,۰۰۰ ریال ۳۸,۵۰۰ریال
۳۲ **** **** ۸۴,۵۰۰ ریال ۱۲۳,۰۰۰ ریال ۶۰,۰۰۰ ریال
۴۰ **** ۱۰۴,۰۰۰ ریال ۱۲۸,۰۰۰ ریال ۱۸۷,۰۰۰ ریال ۹۰,۰۰۰ ریال
۵۰ ۱۳۷,۰۰۰ ریال ۱۶۳,۰۰۰ ریال ۱۹۷,۰۰۰ ریال ۲۹۳,۰۰۰ ریال ۱۲۰,۰۰۰ریال
۶۳ ۲۱۵,۰۰۰ ریال ۲۵۲,۰۰۰ ریال ۳۱۳,۰۰۰ ریال ۴۶۰,۰۰۰ ریال ۱۷۵,۰۰۰ ریال
۷۵ ۲۹۳,۰۰۰ ریال ۳۶۰,۰۰۰ ریال ۴۴۴,۰۰۰ ریال ۶۴۶,۰۰۰ ریال ۲۵۰,۰۰۰ ریال
۹۰ ۴۲۶,۰۰۰ ریال ۵۱۳,۰۰۰ ریال ۶۳۵,۰۰۰ ریال ۹۳۳,۰۰۰ریال ۳۵۰,۰۰۰ ریال
۱۱۰ ۶۲۲,۰۰۰ ریال ۷۶۹,۰۰۰ ریال ۹۴۴,۰۰۰ ریال ۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال ۵۳۰,۰۰۰ ریال
۱۲۵ ۸۱۸,۰۰۰ ریال ۹۹۰,۰۰۰ریال ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال ۱,۷۹۶,۰۰۰ریال ۷۳۰,۰۰۰ ریال
۱۶۰ ۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال ۱,۳۲۲,۰۰۰ ریال ۱,۹۶۶,۰۰۰ ریال ۲,۹۴۰,۰۰۰ ریال ****
۲۰۰ ۱,۶۸۹,۰۰۰ ریال ۲,۰۶۳,۰۰۰ ریال ۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال ۴,۶۸۰,۰۰۰ ریال ****
۲۵۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال ۳,۲۱۰,۰۰۰ ریال ۴,۸۴۰,۰۰۰ ریال ۷,۳۸۰,۰۰۰ ریال ****
۳۱۵ ۴,۱۲۰,۰۰۰ ریال ۵,۲۲۰,۰۰۰ ریال ۷,۸۳۰,۰۰۰ ریال ۱۱,۷۰۰,۰۰۰ریال ****

لوله پلی اتیلن قیمت سوم

 

استعلام قیمت لوله پلی اتیلن غیراستاندارد

آقای محمد امیرحسنی، مدیر فروش شرکت وزین پلاست و نماینده فروش  لوله پلی اتیلن غیراستاندارد با شماره تماس 09126363513  و خطوط ثابت 02166130280 و 02166140841 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.