لوله پلی اتیلن کرمان-لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان

(شنبه 1403/02/01)

لوله پلی اتیلن کرمان-لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان

لوله پلی اتیلن کرمان-قیمت و خرید لوله پلی اتیلن دست دوم در کرمان - فروش لوله پلی اتیلن در کرمان

 

 

کاربرد لوله پلی اتیلن کرمان چیست؟

کرمان، یکی از شهرهای بزرگ و مهم ایران، در جنوب شرقی کشور قرار دارد. این شهر با جمعیتی بالغ بر ۸۳۶ هزار نفر به عنوان پایتخت استان کرمان شناخته می‌شود. کرمان دارای تاریخ و فرهنگی بسیار غنی است و به دلیل موقعیت جغرافیایی خاص خود، دارای آب و هوایی خشک و سختگیرانه است.

کرمان دارای مکان‌های تاریخی و گردشگری متعددی است که به عنوان یکی از مقاصد گردشگری مهم در ایران شناخته می‌شود. برخی از مکان‌های مشهور کرمان عبارتند از: مسجد جامع کرمان، باغ‌های شازده، باغ‌های جهان‌نما، آرامگاه‌های شاه نعمت‌الله و شاه نورالدین، موزه میراث مردمی، کاروانسرای ابریشم و بیشتر. همچنین، کرمان یکی از مهم‌ترین مراکز تولید قالی و فرش در ایران است و فرش های دستباف کرمان به عنوان یکی از مشهورترین فرش های ایرانی شناخته می‌شود.

لوله‌های پلی اتیلن در کرمان و سایر شهرهای ایران به عنوان یکی از مهمترین انواع لوله‌های صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

برخی از کاربردهای لوله پلی اتیلن کرمان عبارتند از:

1- توزیع آب: لوله‌های پلی اتیلن در توزیع آب به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، فشار، ضربه و همچنین انعطاف پذیری بالا، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها شناخته شده‌اند. در مازندران، این لوله‌ها برای توزیع آب به صورت شبکه‌های آبرسانی در سطح شهر، توزیع آب به خانواده‌ها و مکان‌های مختلف از جمله مدارس، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و غیره استفاده می‌شوند.

2- فاضلاب: لوله‌های پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و فشار، به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتقال فاضلاب به کار می‌روند. در مازندران، این لوله‌ها برای توزیع فاضلاب به صورت شبکه‌های فاضلاب در سطح شهر استفاده می‌شوند.

3- گاز: به دلیل مقاومت بالای لوله‌های پلی اتیلن در برابر فشار و شعله‌های آتش، در انتقال گاز نیز استفاده می‌شوند. در مازندران، این لوله‌ها برای توزیع گاز به صورت شبکه‌های گاز رسانی در سطح شهر، توزیع گاز به خانواده‌ها و مکان‌های مختلف از جمله مدارس، بیمارستان‌ها، فرودگاه‌ها و غیره استفاده می‌شوند.

برای دریافت لیست قیمت روزانه لوله پلی اتیلن کرمان و لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان و لوله پلی اتیلن ارزان در کرمان و قیمت آگهی های لوله پلی اتیلن در دیوار و شیپور، با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

قیمت لوله پلی اتیلن کرمان 20 میلیمتر تا 125 میلیمتر

نام کالا قیمت (ریال)  نام کالا قیمت (ریال)
لوله پلی اتیلن در کرمان  20 mm (20 اتمسفر) ۶۰,۱۳۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۴۰ تماس
لوله پلی اتیلن در کرمان 25 mm (20 اتمسفر) ۹۴,۵۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن۳۲*۴۰ تماس
لوله پلی اتیلن در کرمان 32 mm (20 اتمسفر) ۱۷۷,۶۶۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن۲۰*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن  در کرمان 40 mm (20 اتمسفر) ۳۰۴,۱۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن  کرمان 50 mm (20 اتمسفر) ۴۹۲,۵۸۰ بوشن تبديل. لوله پلی اتیلن ۳۲*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن  در کرمان  63 mm (20 اتمسفر) ۷۹۰,۰۲۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۵۰ تماس
لوله پلی اتیلن  در کرمان  75 mm (20 اتمسفر) ۱,۱۴۱,۰۰۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۲۵*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن در کرمان  90 mm (20 اتمسفر) ۱,۶۵۸,۳۵۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۳۲*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن  در کرمان  110 mm (20 اتمسفر) ۲,۵۱۰,۲۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن  در کرمان  125 mm (20 اتمسفر) ۳,۳۱۵,۳۶۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۶۳ تماس
لوله پلی اتیلن فويلدار در کرمان  20 mm ۱۳۰,۷۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۴۰*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن فويلدار در کرمان  25 mm ۱۸۴,۴۸۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن فويلدار در کرمان  32 mm ۳۳۹,۹۲۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۷۵ تماس
لوله پلی اتیلن فويلدار در کرمان  40 mm ۴۸۵,۲۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۵۰*۹۰ تماس
لوله پلی اتیلن فويلدار در کرمان  50 mm ۷۱۴,۳۹۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۹۰ تماس
لوله  پلی اتیلن فويلدار  در کرمان  63 mm ۱,۰۹۴,۴۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۷۵*۹۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  20 mm ۸,۰۴۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۶۳*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  25 mm ۱۰,۷۵۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۷۵*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  32 mm ۱۸,۰۷۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۹۰*۱۱۰ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن در کرمان   40 mm ۳۲,۶۱۰ بوشن تبديل لوله پلی اتیلن ۱۱۰*۱۲۵ تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  50 mm ۵۸,۲۶۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 20 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  63 mm ۹۵,۵۱۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 25 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن در کرمان   75 mm ۱۵۱,۵۴۰ زانو لوله پلی اتیلن  ۹۰ درجه 32 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن  در کرمان  90 mm ۲۶۴,۹۴۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 40 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن در کرمان   110 mm ۴۲۲,۲۱۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 50 mm تماس
بوشن  لوله پلی اتیلن در کرمان  125 mm ۵۸۳,۴۰۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 63 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن تبديل ۲۰*۲۵  در کرمان  ۸,۱۱۰ زانو لوله پلی اتیلن. ۹۰ درجه 75 mm تماس
بوشن  لوله پلی اتیلن تبديل ۲۰*۳۲  در کرمان  ۱۰,۳۱۰ زانولوله پلی اتیلن  ۹۰ درجه 90 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن تبديل ۲۵*۳۲  در کرمان  ۱۱,۴۴۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 110 mm تماس
بوشن لوله پلی اتیلن تبديل۲۰*۴۰  در کرمان  ۱۷,۵۷۰ زانو لوله پلی اتیلن ۹۰ درجه 125 mm تماس

برای جلوگیری از انسداد لوله زهکش و بهبود عملکرد آن، می‌توانید از روش‌های زیر استفاده کنید:

۱. نظافت و تمیزکاری: انسداد لوله زهکش اغلب به دلیل ورود مواد غیرقابل تجزیه مانند برگ‌ها، شاخه‌ها، زباله‌ها و غیره رخ می‌دهد. بنابراین، برای جلوگیری از این مشکل، لازم است که لوله زهکش به‌طور منظم تمیز شود و از مواد غیرقابل تجزیه پاک شود.

۲. نصب فیلترهای متعدد: برای جلوگیری از ورود مواد غیرقابل تجزیه به داخل لوله زهکش، می‌توانید فیلترهای متعددی در نقاط مختلف لوله نصب کنید تا این مواد از ورود به لوله جلوگیری شود.

۳. استفاده از مواد با کیفیت: در هنگام نصب لوله زهکش، باید از مواد با کیفیت و مقاوم استفاده کرد تا لوله در برابر سایش، خوردگی و آسیب‌های دیگر مقاوم باشد.

۴. نصب درست و مناسب: باید از نصب درست و مناسب لوله زهکش برای جلوگیری از انحراف و خم شدن آن استفاده شود.

۵. استفاده از سیستم‌های هوشمند: در سیستم‌های هوشمند، می‌توان از حسگرها و دستگاه‌های خودکار جهت تشخیص و رفع انسداد لوله زهکش استفاده کرد.

به طور کلی، توجه به نگهداری و صیانت منظم لوله زهکش، استفاده از مواد با کیفیت و نصب درست و مناسب، می‌تواند به جلوگیری از انسداد لوله زهکش و بهبود عملکرد آن کمک کند.

لوله پلی اتیلن کرمان - خرید و فروش لوله پلی اتیلن کرمان

برای استعلام قیمت لحظه ای و اطلاع از قیمت لوله پلی اتیلن کرمان، با شماره 09128753518 آقای محمد امیرحسنی تماس بگیرید.

با توجه به قیمت های مطلوب ما، نرخ زیادی از خرید و فروش لوله پلی اتیلن، در مجموعه وزین پلاست رقم می خورد. 

لوله‌های پلی اتیلن برای توزیع آب در مناطق سرد نیز مناسب هستند. در واقع، لوله‌های پلی اتیلن دارای مزایایی هستند که می‌تواند در مناطق سرد به خصوص مفید باشد. برای مثال:

 1. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن دارای مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی هستند که می‌تواند در مقابل آب‌های با درصد بالایی از مواد معدنی و نمک که در مناطق سرد وجود دارد، مقاومت کند.

 2. انقباض کم: لوله‌های پلی اتیلن دارای انقباض کمی هستند ومی‌توانند در برابر تغییرات دما و یخ زدگی مقاومت کنند. این خصوصیت می‌تواند در مناطق سرد به خصوص مفید باشد زیرا این لوله‌ها در صورت یخ زدگی و تغییر حجم، به سختی شکسته و آسیب دیده نمی‌شوند.

لیست مشخصات فنی لوله های پلی اتیلن کرمان:

 1. مقاوم در برابر مواد شیمیایی
 2. مقاوم در برابر آب و هوا
 3. دمای نصب
 4. انبساط و انقباض حرارتی
 5. تأثیر استرس مقاومتی خارجی
 6. تعمیر لوله های پلاستیکی HDPE

 

 

لوله پلی اتیلن قیمت اول

 

لوله پلی اتیلن کرمان دست دوم

لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان را از شرکت پایپ لاین تهیه نمایید. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. در ادامه به بررسی برخی از مزایا و معایت لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان می پیدازیم.

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان عبارتند از:

 1. صرفه‌جویی در هزینه: خرید لوله‌های پلی اتیلن دست دوم معمولا ارزان‌تر از خرید لوله‌های جدید است، بنابراین می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌های پروژه کمک کند.

 2. حفظ محیط زیست: با خرید و استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم، می‌توان محیط زیست را حفظ کرد و از تولید مجدد مواد اولیه کمتری استفاده کرد.

 3. کاهش آلودگی هوا: تولید مواد اولیه برای ساخت لوله‌های جدید همراه با آلودگی هواست، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم می‌تواند با کاهش کمی از آلودگی هوا کمک کند.

 4. مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن معمولا مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند. بنابراین، در صورتی که لوله‌های پلی اتیلن دست دوم در شرایط خوبی باشند، می‌توانند مانند لوله‌های جدید عمل کنند و مقاومتی بالایی در برابر خوردگی را داشته باشند.

به‌طور کلی، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه، حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا کمک کند. با این حال، باید به برخی مسائل نیز توجه شود. برای مثال، باید از تولیدکنندگان معتبر خرید کرد تا از کیفیت لوله‌ها اطمینان حاصل شود و باید لوله‌ها را با دقت بررسی کرد تا اطمینان حاصل شود که قابلیت عملکرد به دست می‌آید. همچنین، باید به سایر محدودیت‌های مربوط به استفاده از لولههای پلی اتیلن دست دوم نیز توجه شود. به عنوان مثال، ممکن است لوله‌های پلی اتیلن دست دوم دارای خط و خش باشند که می‌تواند منجر به نشت و تلفات آب شود. همچنین، ممکن است لوله‌های پلی اتیلن دست دوم با شرایط آب و هوایی و محیطی متفاوتی که قبلا در آن استفاده شده‌اند مواجه شده باشند که باعث کاهش عمر مفید و شکست لوله‌ها شود. بنابراین، برای استفاده از لوله‌های پلی اتیلن دست دوم، باید به دقت ارزیابی و بررسی شوند تا از کیفیت و ایمنی سیستم توزیع آب و فاضلاب اطمینان حاصل شود.

مزیت های لوله پلی اتیلن کرمان چیست؟

لوله‌های پلی اتیلن (PE) به دلیل ویژگی‌های فیزیکی، مکانیکی، شیمیایی و عایقی که دارند، در بسیاری از برنامه‌های لوله‌کشی از جمله انتقال آب، فاضلاب، گاز، نفت و مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. در مورد لوله‌های پلی اتیلن کرمان نیز مزایای زیادی وجود دارد که شامل موارد زیر می‌شود:

۱- مقاومت بالا دربرابر خوردگی: لوله‌های پلی اتیلن کرمان با طول عمر بالاتری نسبت به لوله‌های فلزی و پلاستیکی دیگر دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی هستند.

۲- ایمنی و سلامت: به دلیل اینکه لوله‌های پلی اتیلن کرمان نسبت به لوله‌های فلزی یا PVC حاوی مواد سمی نیستند، امنیت و سلامتی برای افرادی که با آنها سروکار دارند یا در نزدیکی آنها زندگی می‌کنند، تضمین می‌شود.

۳- عدم نشت: لوله‌های پلی اتیلن کرمان به دلیل برخورداری از جوشکاری های الکتروفیوژن (Electrofusion) و جوشکاری های محاسبه شده (Butt Fusion)، راندمان بسیار بالایی در حفظ عدم نشت دارند.

۴- اقتصادی: استفاده از لوله‌های پلی اتیلن کرمان در مقایسه با لوله‌های فلزی تا حد قابل توجهی، هزینه‌های نصب، حمل و نگهداری را کاهش می‌دهد. همچنین به دلیل صرفه‌جویی در مصرف انرژی، هزینه‌های انرژی نیز کاهش می‌یابد.

۵- سهولت در نصب و حمل: لوله‌های پلی اتیلن کرمان به دلیل وزن سبک و فشرده بودن، سهولت در نصب و حمل را دارند که باعث کاهش زمان و هزینه‌های صرف شده برای این کار می‌شود.

 

وزین پلاست

جدول قیمت بروز لوله پلی اتیلن کرمان چیست؟

برای دریافت کاتالوگ قیمت لوله پلی اتیلن با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

لوله پلی اتیلن کرمان دیوار

لوله پلی اتیلن در دیوار کرمان را از شرکت پایپ لاین تهیه نمایید. اکثر آگهی های سایت دیوار توسط کارشناسان ما در سایت دیوار با موضوع لوله پلی اتیلن کرمان درج شده است. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

قیمت لوله پلی اتیلن کرمان 1 اینچ تا 10 اینچ

عنوان کالا قیمت
لوله پلی اتیلن 1 اینچ لوله پلی اتیلن 1 اینچ
لوله پلی اتیلن 2 اینچ لوله پلی اتیلن 2 اینچ
لوله پلی اتیلن 3 اینچ لوله پلی اتیلن 3 اینچ
لوله پلی اتیلن 4 اینچ لوله پلی اتیلن 4 اینچ
لوله پلی اتیلن 5 اینچ لوله پلی اتیلن 5 اینچ
لوله پلی اتیلن 6 اینچ لوله پلی اتیلن 6 اینچ
لوله پلی اتیلن 8 اینچ لوله پلی اتیلن 8 اینچ
لوله پلی اتیلن 10 اینچ لوله پلی اتیلن 10 اینچ

 

لوله پلی اتیلن کرمان شیپور

لوله پلی اتیلن در دیوار کرمان را از شرکت پایپ لاین تهیه نمایید. اکثر آگهی های سایت دیوار توسط کارشناسان ما در سایت دیوار با موضوع لوله پلی اتیلن کرمان درج شده است. لازم به ذکر است کارشناسان فروش و پشتیبانی وزین پلاست همه روزه از ساعت 8 الی 19 پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

لوله پلی اتیلن قیمت دوم

 

لوله پلی اتیلن کرمان ارزان

هزینه لوله‌های پلی اتیلن ارزان در کرمان با توجه به اندازه، ضخامت دیواره و کیفیت متفاوت است و قیمت آن‌ها می‌تواند از چند دلار تا چند صد دلار برای هر متر متفاوت باشد. برای مثال، قیمت لوله‌های پلی اتیلن با ضخامت دیواره 2 میلیمتر و قطر 20 میلیمتر، بین 2 تا 4 دلار برای هر متر است. البته ضخامت دیواره و قطر لوله برای مصارف مختلف متفاوت است و بسته به نیاز پروژه، قیمت لوله‌های پلی اتیلن ممکن است متفاوت باشد.

از مزایای لوله‌های پلی اتیلن کرمان به مقاومت بالا در برابر خوردگی، انعطاف پذیری، سبک وزن بودن و قابلیت نصب و راه‌اندازی آسان می‌توان اشاره کرد. برای همین، لوله‌های پلی اتیلن در مصارف مختلفی از جمله توزیع آب، فاضلاب، گاز و مواد شیمیایی استفاده می‌شوند. همچنین، این لوله‌ها دارای طول عمر بالا و کاهش خطر نشت و تلفات آب نسبت به لوله‌های فلزی مانند لوله‌های فولادی هستند. به همین دلیل، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن به صرفه و اقتصادی است و می‌تواند برای پروژه‌های مختلفیقی از مزایای بالا و کاهش هزینه باشد.

به عنوان مثال، در پروژه‌های توزیع آب و فاضلاب شهری در کرمان، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی، طول عمر بالا، قابلیت نصب و راه‌اندازی آسان و کاهش خطر نشت و تلفات آب، می‌تواند به صرفه و اقتصادی باشد. همچنین، در پروژه‌های توزیع گاز نیز، استفاده از لوله‌های پلی اتیلن به دلیل مقاومت بالا در برابر شعله‌های آتش، انعطاف پذیری و کاهش هزینه نصب، می‌تواند به صرفهو ارزان باشد.

بنابراین، قیمت ارزان لوله‌های پلی اتیلن ارزان در کرمان به دلیل مزایای اقتصادی و صرفه‌جویی در هزینه نصب، کاهش خطر نشت و تلفات آب و مقاومت بالا در برابر خوردگی و شعله‌های آتش است. با این حال، باید به این نکته توجه داشت که قیمت لوله‌های پلی اتیلن بسته به ضخامت دیواره، قطر، کیفیت و نوع مصرف متفاوت است و در صورت خرید لوله‌های پلی اتیلن با کیفیت پایین، ممکن است هزینه تعمیر و نگهداری بیشتری نسبت به لوله‌های با کیفیت بالا داشته باشید.

قیمت لوله پلی اتیلن کرمان 4 بار تا 16 بار

سایز لوله ها ۴ بار ۶ بار ۱۰ بار  ۱۶ بار  کابلی
۲۰ **** **** ۵۰,۰۰۰ ریال ۵۸,۰۰۰ ریال ۲۸,۰۰۰ ریال
۲۵ **** **** ۶۵,۵۰۰ ریال ۷۶,۰۰۰ ریال ۳۸,۵۰۰ریال
۳۲ **** **** ۸۴,۵۰۰ ریال ۱۲۳,۰۰۰ ریال ۶۰,۰۰۰ ریال
۴۰ **** ۱۰۴,۰۰۰ ریال ۱۲۸,۰۰۰ ریال ۱۸۷,۰۰۰ ریال ۹۰,۰۰۰ ریال
۵۰ ۱۳۷,۰۰۰ ریال ۱۶۳,۰۰۰ ریال ۱۹۷,۰۰۰ ریال ۲۹۳,۰۰۰ ریال ۱۲۰,۰۰۰ریال
۶۳ ۲۱۵,۰۰۰ ریال ۲۵۲,۰۰۰ ریال ۳۱۳,۰۰۰ ریال ۴۶۰,۰۰۰ ریال ۱۷۵,۰۰۰ ریال
۷۵ ۲۹۳,۰۰۰ ریال ۳۶۰,۰۰۰ ریال ۴۴۴,۰۰۰ ریال ۶۴۶,۰۰۰ ریال ۲۵۰,۰۰۰ ریال
۹۰ ۴۲۶,۰۰۰ ریال ۵۱۳,۰۰۰ ریال ۶۳۵,۰۰۰ ریال ۹۳۳,۰۰۰ریال ۳۵۰,۰۰۰ ریال
۱۱۰ ۶۲۲,۰۰۰ ریال ۷۶۹,۰۰۰ ریال ۹۴۴,۰۰۰ ریال ۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال ۵۳۰,۰۰۰ ریال
۱۲۵ ۸۱۸,۰۰۰ ریال ۹۹۰,۰۰۰ریال ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال ۱,۷۹۶,۰۰۰ریال ۷۳۰,۰۰۰ ریال
۱۶۰ ۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال ۱,۳۲۲,۰۰۰ ریال ۱,۹۶۶,۰۰۰ ریال ۲,۹۴۰,۰۰۰ ریال ****
۲۰۰ ۱,۶۸۹,۰۰۰ ریال ۲,۰۶۳,۰۰۰ ریال ۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال ۴,۶۸۰,۰۰۰ ریال ****
۲۵۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال ۳,۲۱۰,۰۰۰ ریال ۴,۸۴۰,۰۰۰ ریال ۷,۳۸۰,۰۰۰ ریال ****
۳۱۵ ۴,۱۲۰,۰۰۰ ریال ۵,۲۲۰,۰۰۰ ریال ۷,۸۳۰,۰۰۰ ریال ۱۱,۷۰۰,۰۰۰ریال ****

لوله پلی اتیلن قیمت سوم

 

استعلام قیمت لوله پلی اتیلن کرمان

آقای محمد امیرحسنی، مدیر فروش شرکت وزین پلاست و نماینده فروش  لوله پلی اتیلن کرمان و لوله پلی اتیلن دست دوم کرمان با شماره تماس 09126363513  و خطوط ثابت 02166130280 و 02166140841 بصورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستم.

 

قیمت لوله‌های پلی‌اتیلن آبیاری قطره‌ای بر اساس فاکتور های متعددی لحاظ می­شود. در ادامه این مبحث به برخی از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده قیمت لوله‌های پلی‌اتیلن آبیاری قطره‌ای و همچینین لیست قیمت لوله پلی اتیلن اشاره می‌کنیم:

نوسانات قیمت ارز
همان طور که می­دانید در کشور ما به دلایل متعدد سیاسی و اقتصادی قیمت ارز از ثبات مشخصی برخوردار نیست و ممکن است در عرض چند ماه نوسانات عجیبی را تجربه کند. همین امر باعث می­شود که اکثر کارخانه‌هایی که مواد اولیه خود را به وسیله ارز تهیه می‌کنند مواد اولیه خود را با قیمت های متفاوتی خریداری کنند و همین امر در قیمت محصولات آن­ها نیز انعکاس می‌یابد.

قیمت مواد اولیه در بورس کالا
همان طور که قیمت ارز و نوسانات آن بر قیمت لوله پلی‌اتیلن تأثیر مستقیم می­گذارد قیمت مواد اولیه‌ای که در بورس خرید و فروش می‌شود نیز بر قیمت تمام‌شده لوله پلی‌اتیلن قطره‌ای تأثیر می‌گذارد. قیمت مواد اولیه بر اساس عرضه و تقاضا در بورس افزایش و کاهش می­یابد و زمانی که تقاضا بالا می­رود قیمت مواد اولیه نیز افزایش می‌یابد. و در واقع افزایش تقاضا زمانی رخ می‌دهد که مواد اولیه دچار نوسانات ارزی، کمبود و سایر عواملی شود که باعث افزایش قیمت آن مواد اولیه شود.

محاسبه قیمت بر اساس متر (طول)
هر چه میزان تقاضای لوله پلی‌اتیلن آبیاری بیشتر باشد بر قیمت آن تأثیر گذاشته و هزینه کمتری را در بر می­گیرد.

هزینه ترانزیت
هزینه ترانزیت بخشی از هزینه حمل‌ونقل است که قسمتی از قیمت تمام‌شده لوله پلی‌اتیلن را در بر می­گیرد.

هزینه تخلیه و بارگیری

هزینه ترخیص و گمرکات داخلی
بنابراین تمامی این موارد بر روی لیست قیمت لوله پلی اتیلن بسیار تاثیر گذار بوده و نمی توان هیچ کدام از این موارد را فاکتور گرفت.