به علت نوسات، قیمت را تلفنی چک کنید

لوله پلی اتیلن کابلی

بررسی کامل لوله پلی اتیلن کابلی، انواه آن، مشخصات و ویژگی ها

لوله پلی اتیلن کابلی
قیمت و خرید لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی ‌اتیلن کابلی

لوله پلی‌ اتیلن کابلی یکی از انواع لوله­ های پلی‌اتیلن است که در صنعت برق و مخابرات استفاده گسترده ­ای دارد این نوع از لوله ­ها درست مثل انواع دیگر لوله­ های پلی‌اتیلن تشکیل‌شده از مواد اولیه پلی‌اتیلنی می­ باشد. از این لوله معمولاً جهت استفاده در صنایع برق و مخابرات استفاده می­ شود و از آن­ها به عنوان غلاف یا پوشش مقاوم جهت حفاظت کردن از انواع کابل­ها وسیم های برق، فیبر نوری و یا کابل­های مخابراتی استفاده می ­شود.

این لوله ­ها در سایز­های مختلفی کاربرد دارند.از آنجایی که سیستم برق‌رسانی و مخابراتی یکی از حساس‌ترین حوزه ­های خدمات شهری محسوب می­ شود و کوچک‌ترین اختلال در آن‌ها باعث ایجاد خسارات جبران‌ناپذیری می ­شود بایستی برای محافظت از سیم­ های برق و مخابراتی از پوشش­ های مطمئنی استفاده کرد که دچار اشکال و خرابی نشوند. لوله‌های پلی‌اتیلن کابلی یکی از این پوشش ­ها است که به دلیل کیفیات منحصر به فردش خیال کارگزاران برق را از هر گونه مشکل احتمالی راحت می­ کند.این نوع لوله ­ها جزو آن دسته از لوله­ های پلی‌اتیلنی هستند که دارای فشار کاری معمولی هستند، فشار استانداردی که برای این‌گونه از لوله‌های ثبت شده است بین 10.6 تا 16 اتمسفر می ­باشد که این عدد با توجه به استانداردهای خط تولید کارخانه­ای که سازنده لوله است تعیین می­ گردد. نکته مهمی که باید در رابطه با لوله­ پلی ‌اتیلن کابلی گفته شود این است که تمامی لوله­ هایی که برای فشارهای بالا مورد استفاده قرار می­گیرند بایستی ساخته‌شده از مواد اولیه بسیار مرغوب باشند و از دیواره (جداره) مقاومی برخوردار باشند.

از آنجایی که این‌گونه لوله­ ها برای فشارهای معمولی استفاده می­شوند، گاها پیش می­آید که کارخانه تولیدی از مقداری ضایعات پلیمری در مواد اصلی تشکیل‌دهنده لوله کابلی استفاده کنند. افزودن این ناخالصی­ها و ضایعات باعث پایین آمدن شدید کیفیت لوله کابلی می­ شود ولی این موضوع به معنای ناکارآمدی این نوع لوله­ ها در صنعت برق نیست. به این صورت لوله‌ پلی‌ اتیلن کابلی به درجات مختلف( درجه 2- درجه3 – درجه4) دسته‌بندی می­ شوند که هر کدامشان از ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند و در صنعت مورد نظر کاربردهای متفاوتی دارند.

این لوله‌ها از جنس پلیمری با خواص فیزیکی و شیمیایی بسیار عالی ساخته شده‌اند. لوله‌های پلی اتیلن کابلی، به عنوان راه حلی پرطرفدار در صنعت کابل کشی و ارتباطات شبکه های آبی/آبرسانی، استفاده می‌شوند. به دلیل ویژیگی ضد آب بودن و ضد عفونی کننده بودن و مقاوم بودن در برابر خوردگی و اشعه UV نور خورشید و همچنین قابلیت اتصال به شبکه‌های ارتباطی آبرسانی و زیرساخت، لوله‌های پلی اتیلن کابلی برای کابل کشی به طور گسترده استفاده می‌شوند. همچنین، این لوله‌ها با توجه به قیمت مناسبشان، یکی از گزینه‌های محبوب در این صنعت محسوب می‌شوند.


سایز لوله ها۴ بار۶ بار۱۰ بار ۱۶ بار کابلی
۲۰********۵۰,۰۰۰ ریال۵۸,۰۰۰ ریال۲۸,۰۰۰ ریال
۲۵********۶۵,۵۰۰ ریال۷۶,۰۰۰ ریال۳۸,۵۰۰ریال
۳۲********۸۴,۵۰۰ ریال۱۲۳,۰۰۰ ریال۶۰,۰۰۰ ریال
۴۰****۱۰۴,۰۰۰ ریال۱۲۸,۰۰۰ ریال۱۸۷,۰۰۰ ریال۹۰,۰۰۰ ریال
۵۰۱۳۷,۰۰۰ ریال۱۶۳,۰۰۰ ریال۱۹۷,۰۰۰ ریال۲۹۳,۰۰۰ ریال۱۲۰,۰۰۰ریال
۶۳۲۱۵,۰۰۰ ریال۲۵۲,۰۰۰ ریال۳۱۳,۰۰۰ ریال۴۶۰,۰۰۰ ریال۱۷۵,۰۰۰ ریال
۷۵۲۹۳,۰۰۰ ریال۳۶۰,۰۰۰ ریال۴۴۴,۰۰۰ ریال۶۴۶,۰۰۰ ریال۲۵۰,۰۰۰ ریال
۹۰۴۲۶,۰۰۰ ریال۵۱۳,۰۰۰ ریال۶۳۵,۰۰۰ ریال۹۳۳,۰۰۰ریال۳۵۰,۰۰۰ ریال
۱۱۰۶۲۲,۰۰۰ ریال۷۶۹,۰۰۰ ریال۹۴۴,۰۰۰ ریال۱,۳۸۰,۰۰۰ ریال۵۳۰,۰۰۰ ریال
۱۲۵۸۱۸,۰۰۰ ریال۹۹۰,۰۰۰ریال۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال۱,۷۹۶,۰۰۰ریال۷۳۰,۰۰۰ ریال
۱۶۰۱,۰۵۰,۰۰۰ ریال۱,۳۲۲,۰۰۰ ریال۱,۹۶۶,۰۰۰ ریال۲,۹۴۰,۰۰۰ ریال****
۲۰۰۱,۶۸۹,۰۰۰ ریال۲,۰۶۳,۰۰۰ ریال۳,۱۰۰,۰۰۰ ریال۴,۶۸۰,۰۰۰ ریال****
۲۵۰۲,۶۰۰,۰۰۰ ریال۳,۲۱۰,۰۰۰ ریال۴,۸۴۰,۰۰۰ ریال۷,۳۸۰,۰۰۰ ریال****
۳۱۵۴,۱۲۰,۰۰۰ ریال۵,۲۲۰,۰۰۰ ریال۷,۸۳۰,۰۰۰ ریال۱۱,۷۰۰,۰۰۰ریال****
جدول قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی
قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

انواع لوله پلی ‌اتیلن کابلی

لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی به صورت کلی شاخه‌ای و کلاف تولیدشده و به بازار عرضه می‌گردد.لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی به هر دو صورت دارای سایزها و اندازه­ های متفاوتی می ­باشند و هر کدام گرید­های مختلفی دارند.این نوع لوله‌ها در گریدهایی بین 2 تا 40 بار تولید می ­شوند. سایز و اندازه این لوله ­ها نیز متفاوت است و از 16 میلی ­متر شروع می­شود. لوله­ های کلافی دارای متراژ و اندازه بسیار بلند است و بنا به درخواست مشتری تولید و عرضه می­ شود و یکی از دلایلی که باعث صرفه قیمت لوله پلی اتیلن کابلی می­ شود به همین دلیل است.

مهمترین کاربرد لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی یک نوع لوله پلیمری است که برای حفاظت و انتقال کابل‌های برقی استفاده می‌شود. این لوله‌ها از پلی اتیلن با فشار بالا (HDPE) ساخته می‌شوند و با توجه به خصوصیات فیزیکی و مکانیکی بالایی که دارند، برای حفاظت از کابل‌های برقی در شرایط سخت و پرخطر مانند تحت زمین قرار گرفتن، مناسب هستند.

لوله پلی اتیلن کابلی دارای خصوصیاتی مانند مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی، ضربه، ترکیدگی و اثرات آب و هوایی است که باعث می‌شود تا کابل‌های برقی در داخل آن در مقابل خطرات زیادی مانند رطوبت، آب، شوک الکتریکی و خراشیدگی محافظت شوند. همچنین، لوله پلی اتیلن کابلی دارای خصوصیات ضد جلبک و ضد باکتری است که باعث می‌شود تا در مقابل رشد میکروب‌ها و جلبک‌ها درون لوله ایمن باشد.

در این بخش پیشنهاد می کنیم نگاهی به مقالات لوله پلی اتیلن PE 80 و لوله پلی اتیلن PE 100 و برای اطلاع از قیمت انواع محصولات و لوله های پلی اتیلن در شرکت وزین پلاست به مقاله قیمت لوله پلی اتیلن نگاهی بیندازید.

مزایای لوله پلی‌ اتیلن کابلی

لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی در صنایع مختلفی بکار برده می­ شود و از نمونه لوله‌هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می­ گیرد. لوله پلی اتیلن کابلی دارای مزایای بسیار زیادی است که از جمله آن­ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

جنس لوله پلی ‌اتیلن کابلی

لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی عموماً از مواد درجه دوم پلی‌اتیلنی ساخته می­ شوند و به خاطر اینکه از این لوله‌ها تنها برای ساپرت و کاربرد محافظتی در برابر انواع ضربات و فشار های وارده در پروژه‌های مختلفی چون حفاری، ابرسانی ، کابل‌کشی برق و… استفاده می­ شود، موادی که تشکیل‌دهنده این نوع لوله‌های هستند چندان مواد عالی نیستند و بیشتر از زائده‌ها و مواد بازیافتی لوله‌های پلی‌اتیلن ساخته می شوند. لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی از نظر نوع مواد تشکیل‌دهنده دارای انواع مختلفی هستند و به همین دلیل قیمت آن­ها نیز گاهی بسیار متفاوت از یکدیگر است. در واقع لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی اقسام متنوعی دارند که از نظر قیمت با یکدیگر فرق می­ کنند. به این معنا که در عین اینکه این لوله‌ها در ردیف لوله‌های درجه دوم قرار می ­گیرند، قابلیت آن را دارند که از لحاظ کیفیت در درجه‌های 3 و یا 4 هم قرار بگیرند.. به این شکل که در ترکیبات مواد تولیدکننده لوله‌های کابلی مقدار «گرانول» یا همان ضایعات پلیمری که معمولاً از جنس پلاستیکی هستند، بیشتر از مواد پلی‌اتیلنی است و همین امر کیفیت لوله را از نظر مقاومت و استحکام در برابر فشار و ضربه‌پذیری به حداقل می ­رساند. لوله‌های که جزو لوله‌های درجه سوم و درجه چهارم پلی‌اتیلنی قرار می ­گیرند بعد از آنکه بارگیری می­شوند دچار شکستگی شده و به اندازه کوچک در می ­آیند، حال پرسش این است که آیا این لوله­ ها به درد می­خورند یا خیر؟ در واقع لوله‌های پلی‌اتیلنی کابلی ای که در ردیف درجات سوم و چهارم قرار می‌گیرند از ترکیبات پلیمری بیشتر و ترکیبات پلی‌اتیلنی کمتری برخوردار هستند و کاربرد آن­ها نیز در بیشتر صنایع به عنوان ساپورت و محافظ می ­باشد.

چرا لوله پلی اتیلن کابلی درجه 2 است؟

با توجه به نوع استفاده از لوله‌ پلی‌ اتیلن کابلی می­توان از جنس درجه دوم برای پروژه­های خود استفاده کرد.ممکن است که لوله­های درجه دوم کابلی از کیفیت و مرغوبیت لوله‌های پلی‌اتیلنی آبرسانی برخوردار نباشند،اما این امر به هیچ‌وجه نشانگر بی‌کیفیت بودن و خارج از استاندارد بودن این لوله‌ها نیست. این تفاوت و این نوع نام­گذاری بیشتر به دلیل کارکرد ویژه­ای است که لوله­ های درجه دوم دارند، کاربردهایی که در آن­ها صرفاً استفاده از لوله‌های درجه دوم منطقی و درست می­باشد. یادآوری این موضوع در همین جا الزامی است که لوله­ های پلی‌اتیلنی کابلی در طبقه‌بندی لوله­ های پلی‌اتیلن با فشار کاری معمولی قرار می­ گیرند و شما می­توانید برای یافتن استاندارد این لوله ­ها عددی مثل 10 -6 و یا 13 اتمسفر را در نظر بگیرید.این نوع لوله ­ها به دلیل مقاومت بسیار عالی­ای که در برابر فشار بیرونی و یا ضربات محکم از خود نشان می­دهند، امروزه کاربرد بسیار گسترده­ ای پیداکرده‌اند.

همان طور که در مبحث قبل نیز گفته شد بسته به این که لوله­ پلی ‌اتیلن کابلی در چه گریدی قرار بگیرند، قیمت آن­ها نیز با یکدیگر تفاوت دارد و برای اینکه بتوانید بهترین و باکیفیت‌ترین لوله را برای پروژه خود انتخاب کنید بایستی با تحقیق پیرامون تفاوت­های لوله­ های درجه2 و 3 و4 لوله ­های کابلی، بهترین نوع را برای پروژه خود انتخاب کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی­ های این لوله‌ها مقرون و به صرفه بودن آن­ها در مقایسه با سایر انواع لوله است؛ شما می­توانید با پرداخت هزینه­ای بسیار کمتر از لوله­ های پلی‌اتیلنی کابلی استفاده کرده و بهترین بازدهی کاری دریافت کنید.

شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن، عرضه کننده محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی می باشد.

همین حالا با کارشناسان فروش و پشتیبانی ارتباط بگیرید تا قیمت های روز یکشنبه 1402/07/02 را دریافت نمایید.

خرید پلی اتیلن کابلی
لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی ‌اتیلن کابلی

لوله پلی‌ اتیلن کابلی یکی از انواع لوله­ های پلی‌اتیلن است که در صنعت برق و مخابرات استفاده گسترده ­ای دارد. این نوع از لوله ­ها درست مثل انواع دیگر لوله­ های پلی‌اتیلن تشکیل‌شده از مواد اولیه پلی‌اتیلنی می­ باشد. از این لوله معمولاً جهت استفاده در صنایع برق و مخابرات استفاده می­ شود و از آن­ها به عنوان غلاف یا پوشش مقاوم جهت حفاظت کردن از انواع کابل­ها وسیم های برق، فیبر نوری و یا کابل­های مخابراتی استفاده می ­شود. این لوله ­ها در سایز­های مختلفی کاربرد دارند.از آنجایی که سیستم برق‌رسانی و مخابراتی یکی از حساس‌ترین حوزه ­های خدمات شهری محسوب می­ شود و کوچک‌ترین اختلال در آن‌ها باعث ایجاد خسارات جبران‌ناپذیری می ­شود بایستی برای محافظت از سیم­ های برق و مخابراتی از پوشش­ های مطمئنی استفاده کرد که دچار اشکال و خرابی نشوند.

لوله‌های پلی‌اتیلن کابلی یکی از این پوشش ­ها است که به دلیل کیفیات منحصر به فردش خیال کارگزاران برق را از هر گونه مشکل احتمالی راحت می­ کند.این نوع لوله ­ها جزو آن دسته از لوله­ های پلی‌اتیلنی هستند که دارای فشار کاری معمولی هستند، فشار استانداردی که برای این‌گونه از لوله‌های ثبت شده است بین 10.6 تا 16 اتمسفر می ­باشد که این عدد با توجه به استانداردهای خط تولید کارخانه­ای که سازنده لوله است تعیین می­ گردد. نکته مهمی که باید در رابطه با لوله­ پلی ‌اتیلن کابلی گفته شود این است که تمامی لوله­ هایی که برای فشارهای بالا مورد استفاده قرار می­گیرند بایستی ساخته‌شده از مواد اولیه بسیار مرغوب باشند و از دیواره (جداره) مقاومی برخوردار باشند.

از آنجایی که این‌گونه لوله­ ها برای فشارهای معمولی استفاده می­شوند، گاها پیش می­آید که کارخانه تولیدی از مقداری ضایعات پلیمری در مواد اصلی تشکیل‌دهنده لوله کابلی استفاده کنند. افزودن این ناخالصی­ها و ضایعات باعث پایین آمدن شدید کیفیت لوله کابلی می­ شود ولی این موضوع به معنای ناکارآمدی این نوع لوله­ ها در صنعت برق نیست. به این صورت لوله‌ پلی‌ اتیلن کابلی به درجات مختلف( درجه 2- درجه3 – درجه4) دسته‌بندی می­ شوند که هر کدامشان از ویژگی های مخصوص به خود برخوردارند و در صنعت مورد نظر کاربردهای متفاوتی دارند.

انتخاب سایز لوله پلی ‌اتیلن کابلی

لوله­ پلی ‌اتیلن کابلی معمولاً برای کاورینگ کابل­های برق، فیبر نوری، مخاراتی و… استفاده می­ شود. این نوع کابل­ ها در سایز­ها و استاندارد­های مختلفی موجود می ­باشند، اما عموماً در بازار کابل­هایی در اندازه­های 16 میلی‌متری تا 250 میلی‌متری عرضه می­ گردد.

هر کدام از سایزهای این نوع کابل­ها از نظر قطر داخلی نیز با یکدیگر تفاوت دارند برای به دست آوردن قطر هر اندازه باید توسط فرمول‌های ریاضی آن را به دست آورد.

قیمت لوله پلی اتیلن 10 اتمسفر

قبل از قیمت لوله پلی اتیلن 10 اتمسفر بهتر است کمی با آن آشنا شویم. این نوع از انواع لوله های پلی اتیلن هستند که، به جهت فشار کاری متوسط، یکی از پر فروش ترین و محبوب ترین لوله های پلی اتیلن به حساب می آیند.

لوله های پلی اتیلن تک جداره به طور معمول از سایز ۱۶ میلی متر تا ۱۲۵ میلی متر به صورت کلاف های حلقوی تولید می شوند، که کلیه هزینه های بارگیری و حمل و نقل را به حداقل می رساند.

لوله های پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر معمولا در کاربرد هایی همچون آبرسانی در شهرها و شرکت ها و شهرک های صنعتی، کشاورزی، انتقال آب دریا و دریاچه ها و مواردی این چنینی که صرفا جا به جایی آب را شامل می شوند، استفاده می شود.

این نوع لوله بر خلاف لوله پلی اتیلن کابلی، طبق استاندارد های جهانی و بین المللی تولید می شوند. لوله های پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر همانند لوله پلی اتیلن کابلی به صورت کلاف های ۱۰۰ متری و هم به صورت شاخه های ۶ و ۱۲ متری موجود می باشند. نوع مواد مصرفی در تولید و استاندارد لوله ها بر خلاف لوله پلی اتیلن کابلی ، بر روی لوله تولید شده حک می شود.

قیمت لوله پلی اتیلن ۱۰ اتمسفر با توجه به قیمت مواد اولیه در یک بازه زمانی خاص می تواند متغییر و متفاوت باشد، به صورتی که به دلیل شرایط موجود بر بازار، مواد اولیه پلی اتیلن در مقطعی از زمان متغییر و متفاوت می باشد و امکان اعلام لیست قیمت به صورت کتبی وجود ندارد. بنابراین باید جهت خرید لوله پلی اتیلن کابلی و 10 اتمسفر با وزین پلاست در ارتباط باشید.

لوله پلی اتیلن کابلی pe100 شرکت وزین پلاست
لوله پلی اتیلن کابلی

قیمت لوله پلی اتیلن گازی

قیمت لوله پلی اتیلن گازی متفاوت است؛ لوله پلی اتیلن گازی در اندازه های 25 ، 63 ، 90 ، 125 و 160 میلی متر به صورت شاخه ای و کلافی (طبق سفارش) و منطبق با SDR11 و SDR13 تولید و و روانه بازار می شود.

نوار زرد رنگی که در امتداد جانبی لوله پلی اتیلن وجود دارد، نشان دهنده نوع استفاده آن است که برای انتقال گاز می باشد. این لوله ها را به روش جوش الکتروفیوژن به یکدیگر متصل می شوند.

تمامی این لوله ها باید تاییده اداره گاز داشته باشند؛ در صورت نداشتن گواهی تایید از اداره گاز، اجازه بهره برداری داده نمی شود. بر خلاف لوله پلی اتیلن کابلی در این نوع لوله تاریخ تولید باید بر روی لوله درج شده باشد. به طور معمول لوله هایی که 6 ماه از تولید آن ها می گذرد قابل استفاده نیستند.

مقدار MFR در مواد اولیه به کار رفته در این لوله ها نباید بیشتر از 20 درصد و نیز کربن به کار رفته در آن نباید بیش از 2 تا 5/2 درصد وزن هر متر باشد.

برای گرفتن قیمت لوله پلی اتیلن گازی و لوله پلی اتیلن کابلی با وزین پلاست در ارتباط باشید.

قیمت لوله پلی اتیلن مخابراتی

بطور معمول از آنجا که لوله پلی اتیلن مخابراتی برای کاور کردن سیم ها استفاده می شود چندان تحت فشار نیست؛ بنابراین معمولا از لوله پلی اتیلن کابلی برای این موارد استفاده می شود.

پس قیمت لوله پلی اتیلن مخابراتی برابر با قیمت لوله پلی اتیلن کابلی است. البته باید توجه داشت که از دیگر لوله های با کیفیت پلی اتیلنی بسته به نوع کاربرد برای استفاده های مخابراتی، استفاده می شود؛ لوله هایی که کیفیت آنها بیشتر از لوله های کابلی است.

لوله پلی اتیلن کابلی در تهران

شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن از ابتدای فعالیت خود به تولید محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی پرداخته است. شرکت وزین پلاست عرضه کننده تعداد زیادی از محصولات مورد نیاز این صنعت است. مشتریان محترم می توانند برای بهره مندی از خدمات ما با شماره تماس های زیر تماس حاصل فرمایند :

02166130280
02166140841
09128753518

و یا برای اطلاع از خدمات و ارتباط با ما می توانید به آدرس اینترنتی vazin-plast.com مراجعه نمایید

و همچنین برای دریافت خدمات حضوری می توانید به آدرس زیر مراجعه فرمایید

تهران آزادگان غرب به شرق بعد از ورودی فیروز بهرام خ شمس اباد ۲۰۰ متر داخل دست چپ خ قائم ال محمد کوی وحدت پلاک ۹

شرکت وزین پلاست با بیش از 20 سال سابقه در زمینه تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن، عرضه کننده محصولات مرغوب و دارای استاندارد جهانی می باشد.

همین حالا با کارشناسان فروش و پشتیبانی ارتباط بگیرید تا قیمت های روز یکشنبه 1402/07/02 را دریافت نمایید.

لیست قیمت پلی اتیلن کابلی
لیست قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

سوالات پرتکرار متخصصین و عموم برای خرید

آیا می توان از لوله پلی برای لوله های برق استفاده کرد؟

مجرای پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) ماده ترجیحی برای نگهداری و محافظت از کابل های برق و مخابرات است. مقاومت در برابر خوردگی و شیمیایی بی نظیری ارائه می دهد، انعطاف پذیر، بادوام و در طول قرقره های طولانی برای کاهش اتصالات و زمان نصب در دسترس است.

بهترین لوله برای سیم کشی برق چیست؟

کدام لوله برای سیم کشی برق بهتر است؟

لوله پی وی سی: از نظر اقتصادی یک انتخاب عالی است و همچنین از جذب آب از دیوار مرطوب محافظت می کند. …

غیر فلزی انعطاف پذیر در برابر مایعات: LNFC برای استفاده در مکان های مرطوب طراحی شده است و کاملاً در برابر شعله مقاوم است.

کدام لوله برای سیم کشی مخفی بهتر است؟

لوله های PVC مخفی نه تنها از نظر زیبایی ظاهری جذاب به نظر می رسند، بلکه احتمال برق گرفتگی را نیز کاهش می دهند.

خرید پلی اتیلن کابلی
جدول قیمت لوله پلی اتیلن کابلی

سوالات پرتکرار در خرید لوله پلی اتیلن کابلی

مزایای لوله پلی‌ اتیلن کابلی چیست؟

لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی در صنایع مختلفی بکار برده می­شود و از نمونه لوله‌هایی است که بسیار مورد استفاده قرار می­گیرد.در این مقاله درباره ی این مزایا صحبت شده است.

جنس لوله پلی ‌اتیلن کابلی از چیست؟

لوله‌ پلی ‌اتیلن کابلی عموماً از مواد درجه دوم پلی‌اتیلنی ساخته می­شوند و به خاطر اینکه از این لوله‌ها تنها برای ساپرت و کاربرد محافظتی در برابر انواع ضربات و فشار های وارده در پروژه‌های مختلفی چون حفاری، ابرسانی ، کابل‌کشی برق و… استفاده می­شود، موادی که تشکیل‌دهنده این نوع لوله‌های هستند چندان مواد عالی نیستند و بیشتر از زائده‌ها و مواد بازیافتی لوله‌های پلی‌اتیلن ساخته می­شوند.

چرا لوله کابلی درجه 2 است؟

با توجه به نوع استفاده از لوله‌ پلی‌ اتیلن کابلی می­توان از جنس درجه دوم برای پروژه­های خود استفاده کرد.ممکن است که لوله­های درجه دوم کابلی از کیفیت و مرغوبیت لوله‌های پلی‌اتیلنی آبرسانی برخوردار نباشند،اما این امر به هیچ‌وجه نشانگر بی‌کیفیت بودن و خارج از استاندارد بودن این لوله‌ها نیست.